FW-GS-230-B Dotykowy, szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania, zbliżeniowy, czarny, 230V, do puszki montażowej Ø60 F&F
FW-GS-230-B
Nowy produkt
Tego towaru nie ma w magazynie
Dotykowy, szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania, zbliżeniowy, czarny, 230V
Radiowy, 4-kanałowy przycisk dotykowy z funkcją zbliżeniową. Napięcie zasilania 24 V.