FW-GS-230-W Dotykowy, szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania, zbliżeniowy, biały, 230V, do puszki montażowej Ø60 F&F
FW-GS-230-W
Nowy produkt
Tego towaru nie ma w magazynie
Dotykowy, szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania, zbliżeniowy, biały, 230V, do puszki montażowej Ø60
Napięcie zasilania 24 V.